Osmanlı Cami Isıtma Kimdir?

Cami ısıtma sistemleri, Osmanlı Isıtma firmamız dahilinde 2009 yılından bugüne kadar her gün gücüne güç katarak büyümeye devam etmektedir.

Osmanlı Isıtma marka tescil
osmanlı ısıtma marka tescil

Osmanlı Cami Isıtma; 2002 yılında web yazılım, donanım firması olarak ticari hayatına başlayan firmamız 2008 yılından beri de Üstün (nano) teknolojik Karbon film ısıtma sektörünü de bünyesine katmış ve Osmanlı Isıtma olarak hizmetlerini devam ettirmektedir.

Firmamız bünyesinde Isıtma sistemleri, Cami ısıtma otomasyon panoları, Şap altı karbon ısıtıcılar, kablolu şap altı ısıtıcılar malzeme satışı ve Türkiye nin her noktasına montaj hizmeti verilmektedir.

Osmanlı Cami Isıtma bu hizmetleri devam ettirirken ülkemizde halı altı ısıtma sistemlerindeki aşırı fiyat ve yetersiz hizmet eksikliği nedeniyle Karbon Film Alttan Isıtma Sistemi bünyesinde yukarıdaki bahsettiğimiz olumsuzlukların giderilmesi anlamında uygun fiyat kaliteli ürün birinci sınıf işçilik ve sanal ortamda insanların daha kolay ulaşabilmeleri, cami ısıtma sistemi hakkında destek ve bilgi ve de sipariş için : 0 505 305 60 68


Misyonumuz;

Osmanlı Cami Isıtma Sistemleri öncelikli olarak;

  • İnsan hayatını önemseyen ve elektrikte öncelikli maddenin emniyet ve güvenlik olduğunu baz alarak birinci önceliğimiz emniyet ve güvenlik tedbirlerini almak.
  • Yapacağımız işlerde ısıtma verimliliğinin kalitesini artırmak için zemin etüdü yaparak  ne gibi yalıtım yapılması gerektiği noktasında karar verip Isıtma işi yaptıracakları bu konuda bilgilendirmek.
  • Zemin yalıtımı noktasında en uygun malzeme temini ve uygulamasını yapmak.
  • Birinci sınıf Karbon Film Isıtıcı uygulaması yapılırken hiçbir artı masraftan kaçınılmayarak gerekli olan tüm montaj ve emniyet malzemelerini kalitesi kanıtlanmış malzemelerden seçilmektedir.
  • İş hacmine bakılmaksızın estetikten ve müşteri memnuniyetinden ödün verilmemektedir.
  • 7/24 her türlü teknik bilgi paylaşımı ve servis hizmeti verilmektedir.
  • Ayrıca Mağazamızdan Online sipariş verebilir kredi kartı, kapıda ödeme ve havale seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz

Vizyonumuz;

Osmanlı Cami Isıtma Sistemleri olarak; yaptığımız cami ısıtma sistemlerini, teknolojik gelişmelere uygun, Kaliteden ödün vermeden çalışacak sistemleri kuruyoruz ve her geçen gün yeni teknolojiler ışığında kendimizi yeniliyoruz.